İç İletişim Faaliyetlerimiz

İç İletişim Faaliyetlerimiz

Bir arada olmak, birlikte daha çok zaman geçirmek, bizi daha çok mutlu ve motive ediyor.

Çalışanlarımızla üst yönetimimiz arasında şeffaf bir iletişim ağı kurulmuştur. Çalışanları çeşitli konularda bilgilendirmek, bağlılığı ve memnuniyeti arttırmak ve pozitif çalışma ortamını desteklemek amacıyla yıl içerisinde çeşitli iç iletişim faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz.
Yılda bir yapılan ve tüm Türkiye’deki KVK’lıların bir araya geldiği Gala gecemiz, yılbaşı partilerimiz ,yönetim toplantılarımız, bölge müdürleri toplantılarımız ile birçok kanaldan çalışanlarımız ile bir araya geliyor, çalışanlarımızı dinliyor ve bilgilendiriyoruz.
Eğlenirken Öğrenmek, Takım Olmak Bizim İşimiz
Tüm yıl boyunca çeşitli aktiviteler düzenliyor ve birlikte olmaktan keyif aldığımız birçok ortam yaratıyoruz. Spor turnuvaları, koşu antrenmanları ve yarışları, müze gezileri, sinema ve konser davetleri, yılda bir düzenlediğimiz KVK Kermesimiz gibi bir çok organizasyon, bu aktivitelerin içinde yer alıyor.
Bu aktivitelerin yanı sıra minik süprizler, bol bol parti ve happy hour düzenleyerek enerji topluyoruz.

KVK'lı Birçok Yerde Avantajlı

Yüksek lisans kurumlarından, yabancı dil kurslarına, seçkin restoranlardan, giyim-aksesuar firmalarına, özel okullardan, spor salonlarına, güzellik merkezlerine kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok kurumun KVK Teknoloji Ürünleri’ne özel indirim ve kampanyaları ile KVK'lı olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

23 Nisan, KVK’da Ayrı Bir Özel

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mını 2008 yılından beri geleceğimizin mimarları, en değerli varlıklarımız KVK çalışanlarımızın çocukları ile birlikte plazamızda yapılan geleneksel 23 Nisan Şenliğimiz ve sürpriz aktivitelerle kutluyoruz.

Biz Kocaman Bir Aileyiz. Özel Günler, KVK’da Kutlanır.

Biz kocaman bir aileyiz mottomuzla, Anneler Günü, Babalar Günü, Kadınlar Günü gibi özel günleri her yıl hep beraber özenle, sürpriz hediyelerimiz ve etkinliklerimizle kutluyoruz.

Sağlıklı Yaşamak Bizim İçin Önemli

Haftada iki gün plazamızda düzenlenen yoga derslerimiz, sağlık taramalarımız, sağlık seminerlerimiz, doktorlar ile özel söyleşilerimiz gibi birçok faaliyetle çalışanlarımızın bedensel ve zihinsel sağlığına dokunuyoruz.

Sosyal Sorumluluk İçin Hep Ele Eleyiz

KVK Teknoloji Ürünleri olarak birçok kuruluşun düzenli bağışçısıyız. Ufacık bir desteğin açacağı yeni ufuklara her zaman inanıyoruz. Çalışanlarımızla güçlerimizi birleştirerek oluşturduğumuz bağış kampanyaları ile yardıma muhtaç birçok kuruma ve birçok öğrenciye destek oluyor, öğrencilerimizin dileklerini gerçekleştiriyoruz.
Bununla birlikte, toplumsal duyarlılığın ve sosyal sorumluluğun en önemli bileşenlerinden olan sağlık konusunda Türk Kızılayı’nı desteklemek amacıyla ilkbahar ve sonbahar aylarında, Kızılay ile beraber plazamızda kan bağışı organizasyonu düzenliyoruz.
KVK’da Hayata Dair Programlar ile Geleceğe Hazırız
Bilgili, Farkında, Geleceğe Hazır KVK’lılar için, iş yoğunluğu içerisinde bir es vermek, ipuçları ile gündelik hayatımızı kolaylaştırabilmek adına insan, teknoloji, ekonomi, sağlıkamp;yaşam, aile, çocuk, kişisel gelişim ve hayata dair birçok farklı başlık hakkında ilham veren söyleşiler ve seminerler düzenliyoruz.